Metal Slug Attack

3.19.0

4.6

7

Metal Slug saganın ikinci kısmı, bir kule savunması

249k

Bu uygulamayı oyla

Metal Slug Attack, Metal Slug evreninde geçen bir kule savunma oyunudur. Burada sorumlusu olduğunuz bir grup askere, stratejinin en önemli unsur olduğu hızlı savaşlarda liderlik edersiniz. Tabii ki bu oyunda efsanevi SNK markasından tüm en çok bilinen karakterleri amacınızda size yardım etmeleri için kullanabileceksiniz.

Oyun planı basit: Her saniye size asker ve diğer birlikleri satın almakta kullanabileceğiniz belirli bir sayıda para verilir. Alınabilecek en ucuz şey piyade eridir, ama tankları, uçakları, el bombası atanları, kahramanları vb. içeren bir çok farklı unsuru da oyunda bulabileceksiniz. Ayrıca, her seviyeyi tamamladığınızda kazandığınız para ve madalyalarla karakterinizi seviye atlatabilir ve birimlerinizi geliştirebilirsiniz.

Metal Slug Attack oyununda dünyanın dört bir yanındaki yerlerde geçen 100’den fazla farklı seviye bulabilirsiniz. Her seviyede ya kendiniz gibi düşmanlarla ya da ana üssünüze yıkıcı saldırılarda bulunabilecek haşmetli patronlarla karşı karşıya gelirsiniz.

Metal Slug Attack oyunundaki en ilginç mod seferberlik modu olsa da, aynı kablosuz ağ üzerindeki oyuncuların birbirlerine karşı yarışabildiği çoklu oyuncu modu mevcuttur. Bu oyun modunda, aynı anda en fazla dört oyuncuyla oynayabilirsiniz.

Metal Slug Attack, Metal Slug lisansının avantajlarından yararlanan, mükemmel bir oyun tecrübesi ve görülmeye değer grafikler sunan harika bir kule savunma oyunudur. Bu efsanenin önceki oyunu da iyiydi, fakat bu oyun daha da iyi.
Gereksinimler

Android 4.1 ya da üstü sürüm gerektirir.

X